محصولات ما

با آخرین محصولات ما آشنا شوید..

دستگاه تشخیص ماسک

با همه گیری کرونا و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی توسط برخی از افراد، متاسفانه زنجیره ابتلا به این ویروس وارداتی شکسته نشده است. واحد بینایی ماشین مانا به منظور انجام کار کوچکی در جلوگیری از ابتلا افراد بیشتری به ویروس های مختلف از جمله کرونا و کمک به کادر درمانی، دستگاهی را با هدف هشدار به افراد فاقد ماسک طراحی و پیاده سازی کرده است. امیدواریم با رعایت پروتکل های بهداشتی هر چه زود ابتلا به این ویروس خطرناک قطع شود.

سیستم نظارتی بر پایه تشخیص چهره

از محصولات جدید واحد بینانی ماشین می توان به سیستم نظارتی بر پایه تشخیص چهره اشاره کرد. این سیستم بصورت آفلاین و بدون استفاده از API حضور و غیاب مانا، جهت پردازش ویدیوهای ضبط شده انواع دوربین ها، پیاده سازی شده است. 

سیستم تشخیص عضلات بدن

واحد بینایی ماشین مانا با استفاده از تشخیص مفاصل بدن، محل عضلات را تشخیص می دهد. از سیستم می توان برای کاربرد های زیر بهره برد:

  • تشخیص فعالیت های بدنی
  • انیمیشن سازی
  • تشخیص انجام درست حرکات ورزشی و فیزیوتراپی
  • شمارش افراد
  • تبلیغات

نرم افزار مقایسه چهره با افراد مشهور

خیلی از ما ممکن است از نرم افزار Gradient استفاده کرده باشیم. متاسفانه این نرم افزار با استفاده از IP متصل به اینترنت افراد مشهور نزدیک به چهره کاربر را نمایش می دهد. واحد بینایی ماشین مانا با استفاده از API سیستم تشخیص چهره که توسط همین واحد شخصی سازی شده است، 3 فرد مشهود به چهره کاربر را با استفاده از 35 نقطه صورت نمایش می دهد. این سیستم جنبه سرگرمی دارد و هدف از آن پیاده سازی این سیستم تنها نمایش انعطاف پذیری استفاده از API سیستم تشخیص چهره است.

 

رنگی سازی تصاویر سیاه و سفید

بسیاری از ما تصاویر و فیلم هایی از گذشته بصورت نمای سیاه و سفید داریم. تصاویر و فیلم هایی که به دلیل تکنولوژی موجود در زمان خودش سیاه و سفید ضبط شده اند. معمولا این تصاویر و فیلم ها را می توان با سیستم های Rendering قوی که معمولا هزینه های سنگینی دارند انجام داد، به منظور کاهش هزینه های خرید سیستم واحد بینایی ماشین سیستمی را بصورت API Call به جهت رنگی سازی تصاویر سیاه و سفید پیاده سازی کرده است.

اپلیکیشن حضور و غیاب

جهت عملیاتی سازی API سیستم حضور و غیاب مانا، اپلیکیشن اندرویدی پیاده سازی کرده ایم که می توانید با ایجاد حساب کاربری در مانامنت، کارمندان محیط سازمانی خود را در سرور حضور و غیاب مانا ثبت کنید و از این اپلیکیشن برای حضور و غیاب کارمندان استفاده کنید.

حضور و غیاب ابری

با پیشرفت سیستم های ابری و هزینه های سنگین خرید سرورها یا سیستم های مخصوص پردازش تصویر و یادگیری ماشین، واحد بینایی ماشین مانا روی به تولید محصولات ابری آورده است . یکی از این محصولات که می توان از آن در تمام مراکز و محیط هایی که نیاز به حضور و غیاب است ، استفاده کرد حضور و غیاب مبتنی بر تشخیص چهره می باشد.

API

واحد بینایی ماشین شرکت مانا اندیشه ستاره خاوران، اقدام به تهیه API های کاربردی جهت استفاده توسط متخصصان و برنامه نویسان در حوزه پردازش تصویر و یادگیری ماشین نموده است.